Položitev venca ob Dnevu državnosti
Položitev venca ob Dnevu državnosti
24. 6. 2026
Sandra V. K.
Ob Dnevu državnosti je v torek, 23.6.2026 župan Občine Zreče, mag. Boris Podvršnik s predstavniki Območnega združenja veteranov vojne za Slovenijo Slovenske Konjice, KO Združenja borcev NOB Zreče, Združenja borcev za vrednote NOB Slovenske Konjice, Policijskega veteranskega društva Sever za celjsko območje in Območnega združenja slovenskih častnikov Dravinjske doline pred spomenikom osamosvojitve pri OŠ Zreče položil venec. Ob tem je občankam in občanom zaželel ponosen Dan državnosti. Položitvi venca so se pridružili tudi župnik Peter Leskovar, direktorica Občinske uprave Lucija Vrhovšek Jančič, ravnateljica OŠ Zreče Mateja Pučnik in podravnateljica OŠ Zreče Lucija Levart.
Kratek program so pripravili učenci in učitelji Osnovne šole Zreče.
